WIJ ZIJN SISMATEC

HET SISMATEC Team

Het Sismatec Team

Contact opnemen met Gerard?
Email: g.buis@sismatec.nl

Gerard Buis

Directeur

Contact opnemen met Rogier?
Email: r.drost@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 57 05 05 30

Rogier Drost

Service Manager

Contact opnemen met Gerrit?
Email: g.tijhof@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 22 47 34 65

Gerrit Tijhof

Commercieel Directeur

Contact opnemen met Egbert?
Email: e.roerink@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 51 01 01 97

Egbert Roerink

Sales Manager

Contact opnemen met Jorn?
Email: j.wilde@sismatec.nl
Telefoon: +31 546 874 118

Jorn Wilde

Service support

Contact opnemen met Edgar?
Email: e.zimmermann@sismatec.nl
Telefoon: +31 874118

Edgar Zimmermann

Service Support

Contact opnemen met Gilian?
Email: p.maathuis@sismatec.nl
Telefoon: +31 546874118

Patrick Maathuis

Service Support

Contact opnemen?
Email: c.ceran@sismatec.nl
Telefoon: +31 546 874 119

Cem Ceran

Spareparts

Contact opnemen?
Email: c.terhofte@sismatec.nl
Telefoon: +31 546 874119

Christiaan ter Hofte

Spareparts

Contact opnemen met Paul?
Email: p.sloos@sismatec.nl
Telefoon: +31 546 874 118

Paul Sloos

Inkoper

Contact opnemen met Gerrit?
Email: g.preuter@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 11 11 11 11

Gerrit Preuter

Sales

Contact opnemen met Miguel?
Email: m.buis@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 29 24 01 74

Miguel Buis

Sales

Contact opnemen met Jasper?
Email: j.slaghekke@sismatec.nl
Telefoon: +31 546 874 113

Jasper Slaghekke

Sales

Contact opnemen met Dianne?
Email: d.bouman@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 47 00 44 13

Dianne Bouman

Accountmanager Proseal

Contact opnemen met Martin?
Email: m.braamhaar@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 30 37 60 16

Martin Braamhaar

Accountmanager

Contact opnemen met Marco?
Email: m.zieleman@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 82 14 54 29

Marco Zieleman

Accountmanager

Contact opnemen met Milan?
Email: m.juninck@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 22 04 46 13

Milan Juninck

Accountmanager Proseal

Contact opnemen met Gilian?
Email: gilian.buis@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 312 817 56

Gilian Buis

Service Support

Contact opnemen met Tom?
Email: t.terweele@sismatec.nl
Telefoon: +31 546 874 118

Tom ter Weele

Accountmanager

Contact opnemen met Olga?
Email: 0.buis@sismatec.nl

Olga Buis

Accountmanager

Contact opnemen?
Chantal
Email: c.kolner@sismatec.nl
Dominique
Email: d.wilmink@sismatec.nl
Wilma
Email: w.buis@sismatec.nl

Chantal Kolner, Dominique Wilmink & Wilma Buis

Administratie & Finance

Ons team versterken?

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.